تبلیغات
ستاره شناسی برای زوج های جوان جهت ازدواج - آشنایی با علم حروف و جفر (بخش 1)


ستاره شناسی برای زوج های جوان جهت ازدواج

مدتی بود مطلبی در وبلاگ ننوشتم تا این که امروز فرصت آن پیش آمد موضوعی که چند وقتی بود می خواستم آن را در وبلاگ بگذارم را بنویسم.
طبق فرمایش آقا امیرالمومنین علی (ع) هر کس خود را شناسد خدا را شناخته است.
در حقیقت هر چیزی که در دنیا هست برای خود نامی دارد و این نام در کتاب ازل آمده است و سپس طبق مراحلی بر ادمی وحی شد و با تکامل انسان و فرستادن رسولان از جانب پروردگار این نام ها یعنی الفبا اکتشاف یافت که خیلی راحت برای شما توضیح می دهم ، همانطور که می دانید در زبان عرب 28 حرف و در زبان فارسی 32 حرف داریم که از ترکیب این الفباء نام هایی ساخته می شود که هر کدام مفهوم و اسرار خود را دارند.
به طور مثال از ترکیب ع ل ی  نام علی و نام های دیگر حاصل می شود که به این مثال علم تکسیر حروف می گوییم که راجب این مطلب به طور واضح و مفصل برایتان توضیحاتی خواهم داد.
لازم به ذکر است که هر حرف برای خود عددی دارد یعنی در واقع این کد حروف می باشد.

               بقیه در ادامه مطلب ...


                                                                                  بخش اول 
  آشنایی با علم جفر 
تعریف جفر:در لغت به معنای یک گودال یا چاه می باشد که همه چیز در آن هست به عبارتی کتاب لوح محفوظ که از جانب پروردگار بر رسولان  و انسان های خاص مقداری از این اسرار عطا گردید که لازم به ذکر است که انبیاء ما همانند حضرت آدم صفی الله و حضرت موسی کلیم الله و حضرت عیسی (ع) و حضرت محمد خاتم النبیاء از این علوم بهره مند بوده اند که به همین منوال سلسله مراتب به شاگردان و مخلصان و عارفان رسیده است.
انواع جفر : جفر احمر ، ابیض ، جامع 
                
      بزودی ادامه مطالب را خواهم گذاشت.

نوشته شده در چهارشنبه 28 دی 1390 ساعت 10:56 ب.ظ توسط setareh javdane نظرات | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ